Det var folksomt på Emilmyra i kveld, da Skonseng UL gjennomførte sesongens første cuprenn.

71 utøvere med på cup-åpning

Av Roger Marthinsen
08.01.2019 20:24 - OPPDATERT 08.01.2019 20:24

Første renn i Skonseng ULs ski-cup gikk av stabelen på Emilmyra i kveld.

71 utøvere stilte til start, da Skonseng UL arrangerte årets første cuprenn på Emilmyra.

Her er deltaker- og resultatlista (alle utøvere som stilte til start går for Skonseng UL):

Gutter og jenter 6 år og yngre, liten løype
Lotte Høgli
Ludvig Langfjell
Mailin Grongstad
Sofie Bonsaksen
Erika Sofie Mathisen
Sindre Rufsholm Sveen
Eva Westman
Jonas Strømsnes
Milde Sletten Røssvoll
Andreas Bonsaksen
Elias Westman
Andreas Nikolai Jamtili
Angelica Fagerdal
Håkon Loftfjell Kjelen
Lionel Rostad Hansen
Oskar Strandjord
Othelie Solvang
Elida Linnea Sætermo
Leon Westman Nyjordet
Milliam Regin Lilleheim
Ingvild Sperstad
Ane Othelia Sletteng
Johanna Aminda Langvann
Emrik Langfjell Solvang
Tobias Brekke Rasmussen

Johanna Aminda Langvann (25), Oskar Strandjord (18) og Erika Sofie Mathisen (5) i aksjon.

---

Jenter og gutter 7 år 1 km

Vilde Wedvik
Linas Sletten Røssvoll
Kristoffer Emil Jamtli
Beate Sofie Nygård
Lars-Petter Berg-Olsen
Mathias Mediå
Sienna Rostad Henriksen
Sara Skugghei
Petrine Langfjell
Johan Seljeli-Røsdal
Live Westman Nyjordet

---

Gutter og jenter 8 år 1 km

Frøydis Helland
Sølve Rufsholm Sveen
Henrik Børsheim
Bendik Strandjord
Theo Alexander Mathisen
Lotte Regine Solum
Kristianne Elise Langvann
Linea Brekke Rasmussen
Martin Røssvoll Andersen

---

Gutter og jenter 9 år 2 km

Erling Malmhaug Angelsen
Hilmar Sætermo
Emil Fagerdal
Martin Mediå
Sigrid Strømsnes

---

Gutter og Jenter 11 år 2 km

1. Ane Sollien-Røssvoll   09.29
2. Iver-Johan Børsheim   11.07
3. Isak Granhei Halsen   14.34
4. Leanne Fagerdal   16.11

---

Gutter og Jenter 10 år 2 km

1. Kristian Helland   09.21
2. Ådne Seljeli-Røsdal   10.16
3. Peder Røssvoll Andersen   11.21
4. Ingrid Kjelen   14.48

---

Gutter og Jenter 12 år 2,7 km

1. Odin Arnesen   12.41
2. Åsa-Kristin Berg-Olsen   12.57

---

Gutter og Jenter 13 år 2,7 km

1. Sigurd Sollien Røssvoll   11.16

---

Gutter og Jenter 14 år 2,7 km

1. Rikke Kalkenberg   09.43
2. Kristine S Ingebrigtsen   10.06
3. Tobias Westman   11.19

---

Fellesstart 15 år og eldre, 5 km med tidtakning

1. Anne-Lise Sætermo   15.05
2. Kasper Kalkenberg   17.18
3. Espen Kalkenberg   18.11
4. Bjørn Ingebrigtsen   19.22
5. Ludvik Pruglhei   19.37
6. Jenny-Marie Myhre   24.12
7. Torstein Myhre   24.26

 

Debatt
Rana No oppfordrer leserne til saklig debatt!
Tenk over hva man skriver og vis hensyn. Kommentarfeltet overvåkes av våre moderatorer. Grove overtredelser av normal debattskikk kan straffes med utestengelse.