Mie Steinmo vant sin klasse i dag. Foto: Roger Marthinsen

Her er resultatene fra lørdagens KM i skiskyting

Skrevet av Line M. Fagermo
20.03.2021 18:10 - OPPDATERT 20.03.2021 22:12

Se resultatene fra lørdagens kretsmesterskap i normal skiskyting på Skillevollen. 37 utøvere stilte til start og 34 fullførte. 

Her er alle resultatene:

Jenter 10 år nybegynnere og yngre

Ninni Breimo Ranum B&Y IL fullført

Freidis Steinmo Vonstad B&Y IL fullført

Jenter 11-12 år nybegynnere

Odil Vollan  Hattfjelldalen IL                          20:04

Gutter 10 år nybegynnere og yngre

Martin Røssvoll Andersen Skonseng UL  fullført. 

Marius Soleglad B&Y fullført

Gutter 11- 12 år nybegynnere

1 Markus Steinmo Bossmo & Ytteren IL      15:49

2 Magnus Kvitnes Bossmo & Ytteren IL      16:38

[annonse]
3 Per-Steinar Sirijord Hattfjelldal IL           18:10

4 Kristian Helland   Skonseng UL                 18:16

5 Helmer Fjelddahl Svendsen B&Y               19:40

6 Filip Yttervoll Dahle    B&Y                         20:35

Jenter 13-14 år

 1 Mie Steinmo B&Y IL                          16:03

2 Maria Irgum B&Y IL                           16:34

3 Agnes Sivertsen Rølvåg B&Y IL        18:21

4 Tamara A Joelsen B&Y IL                  18:54

5 Ane Stormdalshei B&Y IL                  19:21

6 Mina Andersen B&Y IL                       19:57

(Resultatlista forstetter under saken)

Gutter 13-14 år 

1 Øystein Sirijord Hattfjelldal IL              16:33

2 Iver August Bergli B&Y IL                      17:38

3 Ole-Magnus Sirijord Hattfjelldal IL     18:52

4 Viljar Fjellheim B&Y IL/Polarsirkelen ski

Jenter 15-16 år

1 Kristine Sandstedt Ingebrigsten Skonseng UL    22:52

2 Rikke Bolstad Kalkenberg Skonseng UL              24:04

Gutter 15-16 år

1 Kasper Ågheim Kalkenberg Skonseng UL        23:20

2 Magnus Hanem Hattfjelldal IL                          31:45

3 Victor Soleglad B&Y IL                                        33:05

[annonse]
4 Lars-Andreas Sirijord Hattfjelldal IL

Menn 17 år

1 Emil Kristoffer Bergli B&Y IL/ Team Polarsirkelen ski    34:13

2 Oliver Larsen B&Y IL/ Team Polarsirkelen ski                  38:13

Kvinner 17 år

1 Maria Bolin Krane B&Y IL/ Polarsirkelen ski 

(Resultatlista fortsetter under saken)

Kvinner 18-19 år 

1 Hanne Kråkstad Johansen B&Y IL/ Team Polarsirkelen ski    29:08

2 Anette Stien Schreiner Skonseng UL                                             34:55

Menn 18-19 år

1 Birk Fjellheim B&Y IL/Team Polarsirkelen ski.                           33:36

2 Noah Aronsen Kolåsæter B&Y/ Team Polarsirkelen ski            38:57

3 Johan Olav Sønvisen Snefjellå B&Y/Team Polarsirkelen ski    39:55

4 Eirik Fjelddahl Hagen B&M IL/Polarsirkelen ski                       39:57 

5 Eirik Andreas Sønvisen Snefjellå B&M/IL Polarsirkelen ski    40:30