Simon Ågheim Kalkenberg var rasket av alle under kveldens klubbmesterskap i langrenn på hjemmebane. Her fotografert under NNM i skiskyting.

Parkerte pappa og resten av slekta

Skrevet av Roger Marthinsen
19.03.2019 21:36

Simon Ågheim Kalkenberg raskest av alle – se alle resultatene fra kveldens klubbmesterskap på Emilmyra.

Simon Ågheim Kalkenberg viste at de gamle slett ikke alltid er eldst, og parkerte både pappa André og pappas søskenbarn Espen, i kveldens klubbmesterskap på Emilmyra.

Her er alle deltakere og alle resultater fra Skonseng ULs klubbmesterskap på Emilmyra:

 G og j 6år og yngre Liten løype

Oskar Strandjord

Skonseng UL

Kaja Høgli

Skonseng UL

Andreas Nikolai Jamtili

Skonseng UL

Mailin Grongstad

Skonseng UL

Angelica Fagerdal

Skonseng UL

Håkon Loftfjell Kjelen

Skonseng UL

Leon Westman Nyjordet

Skonseng UL

Brage Andre Hermansen

Skonseng UL

Sofie Bonsaksen

Skonseng UL

Eva Westman

Skonseng UL

Emrik Langfjell Solvang

Skonseng UL

Tobias Brekke Rasmussen

Skonseng UL

Elida Linnea Sætermo

Skonseng UL

Elias Westman

Skonseng UL

Milliam Regin Lilleheim

Skonseng UL

Lionel Rostad Hansen

Skonseng UL

Ane Othelia Sletteng

Skonseng UL

Erika Sofie Mathisen

Skonseng UL

Andreas Bonsaksen

Skonseng UL

Jørgen Emil Christensen

Skonseng UL

Milde Sletten Røssvoll

Skonseng UL

Johanna Aminda Langvann

Skonseng UL

Jonas Strømsnes

Skonseng UL

Ludvig Langfjell

Skonseng UL

Othelie Solvang

Skonseng UL

Ingvild Sperstad

Skonseng UL

Sonja Svarttjønneng

Skonseng UL


Jenter og gutter 7 år 1 km

Beate Sofie Nygård

Skonseng UL

Linas Sletten Røssvoll

Skonseng UL

Vilde Wedvik

Skonseng UL

Live Westman Nyjordet

Skonseng UL

Mathias Mediå

Skonseng UL

Johan Seljeli-Røsdal

Skonseng UL

Linnea Granhei Trøite

Skonseng UL

Sienna Rostad Henriksen

Skonseng UL

Odin Johan Hermansen

Skonseng UL

Petrine Langfjell

Skonseng UL

Lars-Petter Berg-Olsen

Skonseng UL

Kristoffer Emil Jamtli

Skonseng UL

 

Gutter og Jenter 8 år 1 km

Henrik Børsheim

Skonseng UL

Bendik Strandjord

Skonseng UL

Elise Kristensen

Skonseng UL

Hedda Sofie Olsen

Skonseng UL

Linea Brekke Rasmussen

Skonseng UL

Frøydis Helland

Skonseng UL

Lotte Regine Solum

Skonseng UL

Henning Johannes Olsen

Skonseng UL

Sofie Loftfjell Kjelen

Skonseng UL

Kristianne Elise Langvann

Skonseng UL

Theo Alexander Mathisen

Skonseng UL

 


Gutter og Jenter 9 år 2 km

Sigrid Strømsnes

Skonseng UL

Martin Mediå

Skonseng UL

Hilmar Sætermo

Skonseng UL

 


Gutter og Jenter 11 år 2 km

1

Ane Sollien-Røssvoll

Skonseng UL

07.53

 

Gutter og Jenter 10 år 2 km

1

Kristian Helland

Skonseng UL

08.01

2

Ådne Seljeli-Røsdal

Skonseng UL

08.41

3

Peder Røssvoll Andersen

Skonseng UL

09.00

4

Ingrid Kjelen

Skonseng UL

11.38

 


Gutter og Jenter 12 år 2,7 km

1

Åsa-Kristin Berg-Olsen

Skonseng UL

11.10

 

Gutter og Jenter 13 år 2,7 km

1

Sigrud Sollien Røssvoll

Skonseng UL

09.34

 

Gutter og Jenter 14 år 5 km

1

Kasper Kalkenberg

Skonseng UL

14.37

2

Rikke Kalkenberg

Skonseng UL

16.35

3

Kristine Ingebrigtsen

Skonseng UL

16.48

4

Tobias Westman

Skonseng UL

17.35

 
Menn senior 5 km

1

Simon Ågheim Kalkenberg

Skonseng UL

13.18

2

Trym Paulsen

Skonseng UL

13.38

3

Espen Kalkenberg

Skonseng UL

15.18

4

Andre Kalkenberg

Skonseng UL

15.46

5

Bjørn Ingebrigtsen

Skonseng UL

16.14

6

Torstein Myhre

Skonseng UL

18.52

 
Menn junior 5 km

1

Axel Rundhaug

Skonseng UL

13.50

2

Martin Fjellavli

Skonseng UL

16.29

 
Kvinner junior 5 km

1

Jenny-Marie Myhre

Skonseng UL

19.43

2

Anette Stien Schreiner

Skonseng UL

26.39

3

Benedicte Stien Schreiner

Skonseng UL

26.41

 

Debatt
Rana No oppfordrer leserne til saklig debatt!
Tenk over hva man skriver og vis hensyn. Kommentarfeltet overvåkes av våre moderatorer. Grove overtredelser av normal debattskikk kan straffes med utestengelse.